Czy warto iść na targi ślubne?

Targi ślubne w Katowicach

Żyjemy w dobie internetu, gdzie wszytko możemy załatwić bez wychodzenia z domu…
Dlaczego jednak wciąż targi ślubne cieszą się tak dużą popularnością? 

Ślub jest najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w życiu wielu osób. Ten dzień jest jedyny i niepowtarzalny, dlatego też musi on być wręcz idealny. Pary młode skrzętnie planują każdy element ceremonii, a później wesela. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nie ma tu miejsca na błędy.

Każda Panna Młoda chce znaleźć swoją wymarzoną suknię ślubną, a każdy Pan Młody zastanawia się, czy lepiej wybrać garnitur, frak lub smoking? Nawet już dla tej wątpliwości warto przyjść na targi ślubne! Zobaczycie najnowszą kolekcję i będziecie mogli porozmawiać z ekspertem, który doradzi jak wybrać odpowiedni ubiór.

Targi ślubne, Pałac Czarny Las Woźniki

Jeżeli targi ślubne są organizowane na sali weselnej, w hotelu lub pałacu, to istnieje duża szansa, że będzie możliwa degustacja potraw. Z kolei niezależnie od miejsca, gdzie organizowane są targi, praktycznie zawsze będzie chociaż jedno stoisko baru. Barmani na wesele, to coraz popularniejsza atrakcja. Kto raz był na weselu, gdzie serwowano mu drinki, to z pewnością sam będzie chciał poznać ofertę baristów. My możemy polecić zespół Foto Bar’u! Dodatkowo w swojej ofercie mają fotobudkę, fotolustro, prosecco bar, czy candy bar kochany przez wszystkie dzieci.

Nadruk na kawie – FotoBar

Na targi ślubne najlepiej wybrać się z dobrym nastawieniem. Na samym wejściu czeka Was opłata  za wejście na targi. Zwykle jest to od 10 do 30 zł, może ona być jednak wyższa w przypadku kiedy targi organizuje sala weselna, która oferuje możliwość degustacji potraw z menu weselnego.  

Kiedy są organizowane targi?

Zazwyczaj targi ślubne odbywają się od października do marca. Te miesiące nie wzięły się przez przypadek. Zostały one tak przewidziane, żeby pominąć okres wakacyjny.

Gdzie są organizowane targi? 

Do najbardziej rozchwytywanych targów ślubnych można spokojnie zaliczyć, te, które organizowane są na Śląsku. Tegoroczna edycja zimowa miała miejsce w lutym i gościła ok. 5 tysięcy odwiedzających. Była to jedna z największych tego typu imprez, mieściło się na niej blisko 250 stoisk, na których przedstawiano cały zakres usług ślubno-weselnych. Targi ślubne można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich dotyczy dużych miast, gdzie na największych halach targowych można spotkać ponad stu wystawców i kilka tysięcy odwiedzających. Druga kategoria to mniejsze targi organizowane przez sale weselne, gdzie najczęściej wystawiają się stali usługodawcy. Coraz bardziej popularne stają się również alternatywne targi ślubne, na których dominują style rustykalne, boho, czy naturalne.

TargiŚlubne.pl
Silesia Wedding Day
Targi Młodej Pary – Kraków

Po przekroczeniu progu hali można poczuć atmosferę podobną do tej w galerii handlowej w okresie Świąt Bożego Narodzenia, tłum, chaos i tysiące produktów. Nie można się jednak zrażać, przyszliśmy tu jednak po to, by się rozeznać i poznać ofertę usługodawców. W tym tkwi sekret targów. 

Targi ślubne to dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla osób z ograniczonym czasem. Podczas jednego wyjazdu możemy zamówić wszystkie niezbędne usługi. W tym jednym miejscu mamy możliwość poznać cały rynek zajmujący się branżą ślubną.
My również często pojawiamy się na targach ślubnych, więc jeżeli będziecie chcieli poznać ofertę na film ślubny, to już dziś zapraszamy Was na nasze stoisko, gdzie poznacie nas i naszą ofertę filmową 🙂


Zobaczcie relację filmową z targów ślubnych w Pałacu Czarny Las w Woźnikach